حضور موفق در پنجاه و دومین کنگره سالیانه دندانپزشکی ایران

  • ۱۳۹۱/۰۲/۱۹

با سلام؛

پنجاه و دومین کنگره سالیانه انجمن دندانپزشکان ایران در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت جاری، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. در این رویداد که با حضور بیش از ۷ هزار دندانپزشک داخلی، خارجی و دانشجویان دندانپزشکی کشور و با تلاش انجمن علمی دندانپزشکی ایران برگزار گردید، در طی ۴ روز جدیدترین دستاوردهای علم دندانپزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در حاشیه‌ی این کنگره، نمایشگاهی با موضوع آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی علم دندانپزشکی با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی برگزار گردید که در آن انواع تجهیزات، ابزارآلات، اسناد و نرم‌افزارهای مرتبط با علم دندانپزشکی رونمایی شد.

یکی از موفق‌ترین غرفه‌های نمایشگاه مزبور، غرفه‌ی «لبخند» بود که در طی ۴ روز برگزاری نمایشگاه، افتخار میزبانی بیش از ۴هزار نفر از شرکت‌کنندگان این کنگره را پیدا کرد. این غرفه با ارائه جدیدترین نسخه از نرم‌افزار تحت وب مدیریت دندانپزشکی «لبخند»، مورد استقبال چشمگیر حاضرین در نمایشگاه واقع شد.

معرفی و نمایش نرم افزار لبخند به بازدیدکنندگان، تشریح کاربرد روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در دندانپزشکی، توجیه کاربرد نرم‌افزارهای نوین در علم و صنعت دندانپزشکی و نیز فروش نرم‌افزار لبخند به دندان‌پزشکان محترم ایرانی از جمله فعالیت‌های در این نمایشگاه محسوب می‌شود.

لبخند بدین‌وسیله از استقبال و همراهی پر شور و صمیمانه‌ی جامعه‌ی دندانپزشکی کشور از غرفه‌ی نرم‌افزار لبخند، کمال تشکر را ابراز نموده و امیدوار است با حمایت این عزیزان، بتواند گامهای بلندی در ارتقای خدمات دندان‌پزشکان ایرانی به مردم عزیز کشور بر دارد. ان شا الله.

منبع خبر

حضور موفق در پنجاه و دومین کنگره سالیانه دندانپزشکی ایران